Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Współpracujemy z klientami przy projektowaniu i budowie stron internetowych dostosowanych do aktualnych standardów. Estetyka, wygoda użytkowania i łatwy sposób zarządzania systemem to klucz do serc użytkowników i sposób na budowanie obecności marki w Internecie. Zespół ekspertów dostosuje witrynę do wymogów wyszukiwarek internetowych aby uzyskać wysoką pozycję i odebrać ruch z wyszukiwarki innych źródeł. Dodatkowo staramy się optymalizować strony www pod kątem konwersji, aby pozyskać więcej potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż. Czy Twoja firma potrzebuje pomocy przy projektowaniu strategii marketingu internetowego, modernizacji lub budowie nowej witryny?

Tworzenie wersji mobilnych stron internetowych

Dzisiejsza definicja stron www przyjaznych dla użytkowników obejmuje znacznie więcej niż estetyczny wygląd, teksty i zdjęcia. Dziś każda witryna musi być także łatwa w obsłudze, szybko działać i prawidłowo wyświetlać się na różnego typu ekranach - iPad, smartphone i innych urządzeniach przenośnych.

Dzięki responsywności strona odpowiednio reaguje i pozwala użytkownikom na takie same doświadczenia na smartfonie lub tablecie, jak ma to miejsce na tradycyjnym pulpicie komputera. Ważne jest aby webmaster zaprojektował odpowiednią nawigację i wygląd treści dla różnych rozdzielczości ekranu.
Każdy może przetestować przyjazność stron dla urządzeń mobilnych pod adresem:
https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

Dlaczego responsywne projektowanie stron internetowych jest ważne?

Elastyczne projektowanie stron internetowych staje się standardem w strategii marketingu internetowego. Jeśli witryna firmy nie jest specjalnie zaprojektowana do pracy na różnych urządzeniach mobilnych to dostęp do niej jest ograniczony, co skutkuje mniejszym ruchem i mniejszą liczbą konwersji.

Badania wskazują, że gdy właściciele smartfonów lub tabletów nie lubią portali które źle się wyświetlają i 40% z nich przez to jest w stanie skorzystać z oferty konkurencji. Rynek usług mobilnych systematycznie się zwiększa. Prognozy wskazują na dziesięciokrotny wzrost w ciągu najbliższych czterech lat.

Obecnie telefony i tablety tworzą około 40 procent całego ruchu w Internecie. Oznacza to, że prawie połowa wszystkich konsumentów szuka informacji na innej platformie niż tradycyjny komputer lub laptop. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub starasz się zwiększyć swoją obecność w lokalnych wynikach wyszukiwania SEO warto zwrócić uwagę na ciągle zwiększającą się ilość właścicieli urządzeń przenośnych.

Ciągły wzrost rynku mobilnego jest faktem. Istnieją liczne przykłady na zwiększenie sprzedaży po dostosowaniu strony dla komórek. Nasz zespół ekspertów od projektowania i optymalizacji pomoże w utworzeniu wersji mobilnej witryny.

Korzyści z posiadania dostosowanej do urządzeń mobilnych

  • Pozwala poprawić oglądalność dla telefonów, tabletów a nawet komputerów stacjonarnych
  • Pomaga firmom dotrzeć do większej liczby widzów, generować więcej potencjalnych klientów i osiągnąć większy współczynnik konwersji.
  • Może znacznie poprawić pozycję w wyszukiwarce mobilnej. Google otwarcie zaleca projektowanie responsywnych stron internetowych i wyróżnia je przy generowaniu wyników wyszukiwania na urządzeniach przenośnych.
“ Trwa mobilna rewolucja ”

Formularz kontaktowy

Masz pytanie?

Polecamy